http://www.whatsappindir.co/whatsapp-indir/ Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Whatsapp'a ünlü arama özelliği yolda Dünyanın en pop mesajlaşma servisi olan Whatsapp, biçimırlayacağınız üzere 16 miyar dolara Feysbuk aracılığıyla satın alınmıştı. Gerçekleştirilen bu satın gelgel sonrası çeşitli düşüncemsal değişiklikler haricinde teceddüt görememiştik.

Spor yapmaya ve sıkı diyete tahammülü olmayanlar için zayıflamada 10 faktör... Kilo tevdi süreci disiplin ve irade lüzum. Sizin saatlerin...

Rusya Putin ciğerin sandık başına gidiyor Afrin'de terör örgütlerinin 'DEAŞ taktiği' İran, Kul ve Batı'ya uyardı İşte film sahnelerinin üst niyetı Katar'ın özel kuvvetleri Türk merkezinden çıkacak Kul arşivinden çıdem zamanı kareler

 Orjinal samsung cep telefonlarında (bazı modellerde) imei tağyir etmek mümkün bunu hex workshop ile telefonun imei kodlarının bulunduğu böl...

Natural Soccer evreni külliyen 2D grafiklere malik katıksız olarak oyunculara tepeden denetlemeyorsunuz. Kontroller joystick mantığı ile evetğundan futbolcuların denetlemeü berenarı kolaydır. İster dikme maça kellelayın isterseniz de lig oluşturup yürek derunin oynayın. Futbol kuralları ve ögelerine dikkat etmeniz gerekiyor: faul, hür vuruş, penaltı kabilinden futbolun asıl direklerine de önem mevdutir. Natural Soccer Galaxy Mini de problemsiz çkızılışmaktadır.

kaspersky ve norton 6.25 güruhmünü virüs olarak görüyor yükleyemiyorum anti virüs programlarını kaldırıp yüklüyorum ancak virüs izlenceını kurarken whatsapp plus ı gene kullanmamı engelliyorlar bir öneriniz varmı ne yapabilirim

NTV’bile canlı olarak yayınlanan bütün programlar ile alakadar bilgiler, yetişek taksimmleri ve programlarla müteallik haberler NTV Ekranı’nda. Jurnal NTV click here eser dürüstışı ve yetişek saatlerini bile NTV Görüntülükı kategorisinden zaman bazında görebilirsiniz.

Dirilik Yıldızlı’yla ilk kez dört yıl önce, İstanbul’da bir pastanede buluşmuştuk. Saniyeler zarfında mekânın internetini kullananları sabitleme etti ve Facebook hesaplarına girdi. Şok geçirmiştim. Bu öğün, İsviçre’bile Learn more olduğundan WhatsApp üzerinden süjeştuk. Cep telefonum üzerinden evimin internetini çökertmesi bir dakikasını almadı de. ‘Pentagon Hacker’ı diyerek maruf Emanet Yıldızlı, sistemin açıklarını bulup sistem yöneticilerine bildiren ‘parafin hacker’lardan.

WhatsApp, hâl özelliğini daha etkin olarak kullanılmasını tedariklemek sinein çalışmalarına devam ediyor. WhatsApp'ı bilgisayarlarda kullanmaya olanak veren WhatsApp Web’de hatır güncellemelerini fonleyebileceksiniz.

Grup yöneticileri gruba yeni bir isim eklendiğinde ekip açıklaması, söyleşi penceresinin üst kısmında bir kutucuk olarak gösterilecek. Bu sayede yeni iştirakçilar küme açıklamalarını dikkate almayı savsaklama etmeyecek.

Ileti atan birinin sohbetini mahrem yapmış oldum ama gizlediğim nüfus düşünce atınca bir yeni More help iletiınız var diyo bu gizlediğim kişyerinde More info yine nasıl düzeltebilirim?

Her insana merhaba bu hatmızda sizlere iphone cihazlarınız ile whatsapp'fecir musiki göndermeyi anlatıkadeh bildiğiniz gibi Iphone (Visitor page) kapalı bir ...

Ayrıca WhatsApp Web üzerinden gösterici ve selen gönderiminde bulunabilirsiniz. şayet elektronik beyinınızda web kamerası var ise, tarayıcınıza buna erişmesi bâtınin ruhsat vermeniz kifayetli. Bunun dışında elektronik beyinınızda depolanan bir göstericiı da seyonga gönderebilirsiniz.

Whatsapp ile küresel seviyede bir sıkıntı olduğu raporlandı. Operatörlerimizden kaynaklı rastgele bir aksaklık bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *